خرید سررسید 99
خرید سررسید 99 را امسال از چاپ و تبلیغات هفتاد و هفت انجام دهید.
چاپ و تبلیغات هفتاد و هفت به عنوان بخشی از مجموعه چاپ و صحافی ریحان امسال نیز همچون سال های گذشته در آستانه ی سال 99 هجری شمسی اقدام به تولید انواع سررسید و تقویم شمسی و میلادی نموده است.

خرید سررسید 99 – خرید سالنامه

با توجه به اعلام تقویم رسمی 99 توسط شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرآیند تولید سررسید 99 نیز آغاز شده است و شما عزیزان هم اکنون می توانید سفارش چاپ سررسید و تقویم خود را انجام دهید.
این مجموعه انواع سررسید را در قطع های وزیری ، رقعی ، اروپایی و نیم وزیری تولید می نماید. انواع جلد چرمی ، سلفونی ، گالینگوری و ترمو متریال های جلد سررسیدها و کاغذ تحریر 70 گرم اندونزی کاغذ داخله ی سررسیدها می باشد.
صحافی سررسیدها شامل صحافی دوختی و فنری می باشد.
جهت سفارش چاپ سررسید 99 می توانید به صفحه خرید سالنامه 99 مراجعه نمایید.
برای سفارش چاپ سررسید اختصاصی نیز صفحه سررسید اختصاصی 99 را مشاهده نمایید.

چرا به شما سفارش بدم؟

با توجه به اینکه تمامی انواع سررسید و تقویم رومیزی 99 چاپ هفتاد و هفت در کارگاه صحافی ریحان متعلق به همین مجموعه انجام می پذیرد، امکان اختصاصی سازی بیش تری برای تولیدات وجود داشته و با توجه به نظارت بالاتر، کیفیت خروجی بیش تری را شاهد هستیم. ضمن اینکه با توجه به اینکه تمامی فرآیند تولید سررسید در همین مجموعه انجام می شود، تمامی سررسیدها در زمان اعلام شده به مشتریان عزیز تحویل می گردند و با توجه به برنامه ریزی دقیق کارگاه، امکان دیر شدن زمان تحویل سفارشات وجود ندارد.
کارگاه صحافی ریحان مجهز به دستگاه های تاکنی، دوخت ته فرم، چسب کشی با خشک کن، ته گرد کن فرم، لب گرد فرم و برش برنامه دار می باشد. برای صحافی تقویم های رومیزی نیز دستگاه های پانچ برقی، فنرانداز و جلدسازی برای ساخت پایه و صحافی فنری تقویم ها در این کارگاه تعبیه شده است. ضمن اینکه این کارگاه از پرسنل کارآزموده و باتجربه ی صحاف نیز بهره می برد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *