سررسید 96

سررسید 96 | چاپ سررسید 96 | سررسید 1396 | چاپ سررسید اختصاصی

با توجه به اعلام تقویم رسمی سال 96 توسط شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرآیند طراحی و چاپ سررسید 96 چاپ و تبلیغات هفتاد و هفت نیز آغاز شده است که خرسندیم به اطلاع شما عزیزان برسانیم امسال نیز همانند سال گذشته تولید سررسیدها با با همکاری گروه تبلیغاتی ریحان انجام می پذیرد و با برند سررسید ریحان، توسط این مجموعه به فروش خواهد رفت.
لازم به ذکر است مجموعه چاپ هفتاد و هفت و سررسید ریحان ارائه دهنده انواع سررسید 96 ارزان قیمت، سررسید نفیس و مدیریتی، سررسید ارگانایزر، تقویم رومیزی، تقویم جیبی، تقویم دیواری و ست های مدیریتی 96 می باشند.
ضمن اینکه انواع خدمات چاپ طلاکوب روی جلد، چاپ داغکوب، ترام لوگو در صفحات، جلد اختصاصی، ربان و آستر بدرقه اختصاصی، لت گذاری و چاپ سررسید اختصاصی 96 توسط این مجموعه انجام می پذیرد.
تولیدات سررسید96 واحد سالنامه ریحان شامل انواع سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید جیبی با جلد چرم، جلد گالینگور، جلد سلفون و جلد ترمو می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیش تر در مورد چاپ سالنامه 96 به سایت سررسید ریحان مراجعه نمایید و یا صفحه مربوط به سررسید 96 در سایت گروه تبلیغاتی ریحان را مشاهده نمایید.
ضمن اینکه به زودی زمان رونمایی از سررسید96 واحد سالنامه ریحان با همکاری چاپ هفتاد و هفت از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *