فروش سالنامه 99
مجموعه چاپ و صحافی ریحان همانند سال های گذشته در آستانه ی شروع سال جدید هجری شمسی اقدام به تولید و فروش سالنامه 99 می نماید.
این مجموعه با در اختیار داشتن کادرهای مجرب مشاوره، طراحی، فروش و مجموعه ی مجهز صحافی قادر به تولید انواع سررسید تبلیغاتی ، تقویم رومیزی و تقویم جیبی می باشد.

فروش سالنامه 99 , سالنامه 99

خرید سررسید 99 از این مجموعه با تماس با شماره های درج شده در آگهی انجام می پذیرد که پس از تماس و ثبت اطلاعات شما؛ همکاران ما بر اساس نیازتان سررسید مناسب را پیشنهاد داده، نمونه سررسید مشابه را برای شما ارسال می نمایند و فرآیند طراحی و ثبت سفارش را با تایید شما آغاز می نمایند. فروش سالنامه 99 و تقویم رومیزی 99 مستقیم توسط تولیدکننده صورت می پذیرد.
چاپ سررسید 99 در قطع های وزیری ، اروپایی و پالتویی با انواع مختلف جلد چرمی ، جلد سلفونی ، جلد ترمو نرم جلد ترمو چرم ، با داخله های روزانه ، دستیار مهندسی و یادداشت روزانه توسط سالنامه ریحان انجام می پذیرد.
تمامی سررسیدهای تولید شده توسط این مجموعه قابلیت اختصاصی شدن به صورت چاپ جلد اختصاصی ، درج لوگو در تمامی صفحات ، لت گذاری داخل صفحات ( برگه های گلاسه تبلیغاتی ) ، آستر بدرقه اختصاصی ، اختصاصی کردن پلاک سررسید و طراحی صفحات داخلی سررسید به دلخواه مشتری را دارا هستند.
شما عزیزان از هم اکنون می توانید با خرید سالنامه 99 از مجموعه ریحان؛ سالنامه ی مورد نظر خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب دریافت نمایید.
تمامی فرآیند طراحی و صحافی سررسید 99 در داخل مجموعه ریحان انجام می شود و امکان اختصاصی سازی برای همه ی مشخصات سالنامه وجود دارد.
جهت خرید سررسید 99 و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما اقدامات لازم را آغاز نمایند:
02133984134
02133985629
لیست قیمت انواع سررسید 99 را می توانید در سایت چاپ و تبلیغات هفتاد و هفت دریافت نمایید.

منبع: ویستا و ویستا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *